Akce Family Pointu
Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypoint.zdar@kolping.cz

Odběr novinek

13. 2. 2020, 16.00 hod., Rodinné centrum Srdíčko, Studentská 4, 4. patro Polikliniky Žďár nad Sázavou
Komunikace je jedním ze základních stavebních kamenů každého vztahu. Jaké předpoklady určují zdravou a fungující komunikaci? Jakých chyb se vyvarovat? Odpovědi zná rodinná terapeutka MUDr. Jana Dvořáčková. Vstup zdarma.
Více informací ZDE.

11. 2. 2020, 9.30 hod., Senior Point, Studentská 4, 4. patro Polikliniky Žďár nad Sázavou
Humanitární společnost Český červený kříž oslavila v minulém roce 100. výročí od svého založení. O její humanitární, sociální a zdravotní činnosti i jejích ostatních aktivitách nám pohovoří MUDr. Jelizaveta Mašková.
Vstup zdarma.
Více informací naleznete ZDE.

4. 2. 2020, 9.30 hod., Family Point, Studentská 4, 4. patro Polikliniky Žďár nad Sázavou
Od narození dítěte je důležité vědět, jak jej správně nosit. Existuje několik zásadních pravidel, které musíme dodržet, abychom miminku neublížili. Fyzioterapeutka paní Marie Dočekalová zároveň poradí, na co si dát pozor při výběru pomůcek k nošení.

Vstup zdarma.

Více informací ZDE.

 

5. 2. 2020, 17.00 hod., Rodinné centrum Srdíčko, Studentská 4, 4. patro Polikliniky Žďár nad Sázavou
Tradiční kurz vaření pod vedením Bc. Simony Šafránkové je tentokrát zaměřen na pokrmy, které si můžeme připravit v zimním období. Dozvíme se, jak pomocí vhodně upravených potravin své tělo prohřejeme, ale také posílíme. Více informací naleznete ZDE.

30. 1. 2020, 16.00 hod., Rodinné centrum Srdíčko, Studentská 4, 4. patro Polikliniky Žďár nad Sázavou
Beseda o novém fenomenu — náhradních prarodičích a vnoučatech. Rodiny, které nemají vlastní prarodiče, mohou získat v "náhradní" babičce cennou pomocnici při péči o děti. Zároveň aktivní seniorky mohou nabídnout své zkušenosti, dovednosti a volný čas těmto rodinám. Vstup zdarma.
Více informací ZDE.

21. 1. 2020, 16.00 hod., Knihovna Josefa Matěje Sychry, Havlíčkovo nám. 5, Žďár nad Sázavou
V záchraně lidského života mnohdy rozhodují vteřiny. Knihovna Josefa Matěje Sychry ve spolupráci s Českým červeným křížem připravila kurz první pomoci s názvem Záchrana života není věda. Naučíte se důležité základy první pomoci člověku, který se nachází v ohrožení života. Vstup zdarma.
Více informací ZDE.

16. 1. 2020, 16.00 hod., Rodinné centrum Srdíčko, Studentská 4, 4. patro Polikliniky Žďár nad Sázavou
Dospívání dětí bývá pro rodiče většinou zatěžkávací zkouškou rodičovství. Jak v tomto nelehkém období najít ke svým dětem cestu poradí rodinný terapeut Mgr. Josef Soukal. Vstup zdarma.
Více informací ZDE.

28. 1. 2020, 9.00 hod., Senior Point, 4. patro Polikliniky Žďár nad Sázavou
Pro všechny milovníky tradiční sekané jsme připravili soutěž o tu nejchutnější. Zúčastnit se mohou i ti, kteří nemají vaření v oblibě, stačí jen ochutnat a ohodnotit. Tvůrci nejlepších sekaných budou odměněni pěknými cenami. Vstup zdarma.
Více informací ZDE.

21. 1. 2020, 9.30 hod., Family Point, Studentská 4, 4. patro Polikliniky Žďár nad Sázavou
Péče o dětský chrup je stále diskutovaným tématem. Kdy vůbec s péčí o dětské zoubky začít a jakým způsobem se o ně starat? Odpovědi pro vás mají odborníci ze Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické ve Žďáru nad Sázavou. Vstup zdarma
Více informací ZDE.

14. 1. 2020, 9.00 hod., Senior Point, Studentská 4, 4. patro Polikliniky Žďár nad Sázavou
Pro všechny, kteří mají v oblibě cestování a poznávání jiných kultur, je připravena cestovatelská přednáška Mgr. Romana Veselského o ostrově Borneo. Vstup zdarma. 
Více informací ZDE.