Kalendář
Akce Family Pointu

Program Jarních dnů 2018

26. — 28. 3. 2018, Family Point Žďár nad Sázavou, Studentská 4, 4. patro Polikliniky Žďár nad Sázavou

Program Jarních dnů 2018 je tu! Zveme všechny na tvořivé dílničky - tvoření filcových zápichů do květináče, twist art z papírových
provázků, pečení velikonočních jidášů, zdobení perníčků, kavárna potmě a mnohem více. 🌺

Ve středu 28. 3. 2018 od 14.00 do 15.00 proběhne hodinka plná pohybu s Milanem Řezníčkem, moderátorem Hitrádio Vysočina! Zúčastnit se mohou děti i senioři. Počet míst je však omezen, prosíme o předchozí přihlášení. Zároveň upozorňujeme, že v tento den neproběhne Cvičte s námi a Děti v pohybu, přihlásit se však můžete na toto jedinečné cvičení. Podrobný program naleznete ZDE.

Jarní dny na Family Pointu

26. — 28. 3. 2018, Family Point Žďár nad Sázavou, Studentská 4

Opět pro Vás chystáme Jarní dny, kterou jsou oslavou jara. Pro malé i velké účastníky budou připraveny nejen rozmanité tvořivé dílničky. Zůstaňte s námi ve spojení, abyste se dozvěděli o všech chystaných aktivitách Jarních dnů. Již brzy představíme letáček s konkrétním programem. Letos chystáme velké překvapení! Těšíme se na Vás.

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

zdarns@familypoint.cz

Odběr novinek

Podílejte se tanečním projektu s Mexickým souborem Foco al Aire na žďárském zámku!

Mezinárodní festival KoresponDance vyzývá seniory ze Žďáru a z celé Vysočiny k účasti na tomto výjimečném projektu.
Spolu se 7 členy mexického ansámblu bude toto 15 minutové představení postaveno na jednoduché krokové variaci v rytmu mexické lidové hudby, proměňujících se výrazech tváře, půvabu a zkušenosti každého z Vás.

Projekt je otevřen všem, kdo se nebojí soustředěné a závazné spolupráce.
Účast na projektu je bezplatná.

Zkoušky budou probíhat po domluvě 2-3 týdně od 20.6 do 12. 7. 2018 ve Freskových sálech a premiéra bude uvedena v rámci 6. ročníku festivalu KoresponDance (13.- 15. 7. 2018).

Hlaste se na Senior Pointu Žďár nad Sázavou – osobně (Studentská 4), telefonicky (732 472 892) nebo mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) do konce února 2018.

Pro představu přikládáme ODKAZ s tanečním vystoupením souboru Foco al Aire.